ryanrothaarig: (Default)
ryanrothaarig ([personal profile] ryanrothaarig) wrote2014-01-15 01:07 pm

Дозвольте відрекомендувати: книго, це - мої друзі; друзі, це - моя книга

Оригинал взят у [livejournal.com profile] tala_tarasenko в Дозвольте відрекомендувати: книго, це - мої друзі; друзі, це - моя книга
Шановні пані та панове!
По-перше, вітаю всіх із 15 грудня. То й що, що головні новорічні свята позаду? Цілком пристойна собі дата, середина зими, врешті-решт.

По-друге, приблизно в дусі мого улюбленця Льюїса Керрола, дозвольте виступити в ролі церемоніймейстера і познайомити вас: це - моя книга "Зозулята зими"(за визначенням видавництва КСД "гостросюжетний містичний роман" - при всій глибокій повазі й вдячності до "Клубу сімейного дозвілля" не певна, що багато авторів заморочуються і пишуть НЕгостросюжетні містичні твори, але визначення жанру-піджанру - то справа смаку).

Книго, не соромся і привітайся: це - читачі мого Живого Журналу. Не думаю, що стануть ображати.

Оскільки читачі - люди дорослі і, певна, самі зможуть дізнатися про себе все, що захочуть, то більше уваги приділимо книзі. Вона ж бо - ще маленька, тільки на склад видавництва з типографії завезена, до того ж, мій книжковий первісток. Кому, як не мені й набридати усім знайомим розповідями про неї?
Ну, звісно, якщо комусь цікаво буде читати далі, то - ласкаво прошу під кат.
Книга "Зозулята зими", як ви вже побачили на обкладинці, написана мною у співавторстві із Дарою Корній ([livejournal.com profile] rosyanytsya). Якщо для Дари (або ж, за паспортом, Мирослави) це - шоста книга, то для мене - перша.
Певно, мої розумні читачі на цей момент збагнули, що я - та сама Тала Владмирова, чиє прізвище теж є на обкладинці. Так, це - псевдонім, давній до того, під ним зареєстрована на кількох літературних сайтах і під ним же брала участь у різних літературних конкурсах, тож не бачила причини змінювати його задля книги.
Можна було б довго розводити про те, як виник задум, за що у книзі має відповідати мій чудовий співавтор, а за що - я сама, як це - писати, коли один із співавторів мешкає у Запоріжжі, а інший - у Львові, як рукопис поступово, у співпраці із видавництвом, набуває реальних рис книги... Ну й, звісно, про відчуття на кожному етапі авторів. Але боюся опинитися у ролі молодої матусі, яка, бавлячи первістка, схвильовано описує всі подробиці щасливої події, а втомлені гості потай позіхають і відводять очі.

Тож найголовніше.
Добре, що книга вийшла взимку. Вона - справді дуже зимова. І добре, що після свят, бо святкового у ній - ледь на денці. Хоча дивних - "казкових" - персонажів у книзі вистачає.
І як хто захоче запевнити, що то - не містика, а міське фентезі, сперечатись не буду, хоча від самого терміну не у захваті, та й, хвалити Бога, у книзі не з'являються ні красені-вампіри, що одним лише поглядом причаровують гарненьких білявок, а потім урізноманітнюють собі дієту за рахунок закоханих дівчаток, ні відчайдушні вампіроборці, що непомітно захищають звичайних городян від страшної нечисті, ні... одним словом, там багато хто якраз не діє.

І взагалі, деякі із подій "Зозулят зими" цілком могли б трапитись у сусідньому місті. Чи - на сусідній вулиці. Чи - у сусідньому будинку.
Але я щиро зичу всім, щоб нічого подібного і ніколи не траплялось не лише у будинку поруч чи напроти, а навіть - у найвіддаленішому від вас місті...
Схоже на анотацію?
А хто сказав, що "справжня" анотація у книзі  менш пафосна? Хоч, найсмішніше, вона таки відображає одну із сюжетних ліній твору. Хоч там, звісно. є й інші. Навіть любовна лінія... так, досить спойлерити.
Та й ознайомитись як з анотацією, так і зі самою книгою, при бажанні, не так уже й складно: уже зараз її можна замовити через інтернет, а, за запевненями співробітників того ж "КСД", із 20-х чисел цього місяця придбати і в книжкових крамницях.
Перепрошую зв торохтіння. То, як певено давно здогадалися проникливі співрозмовники, нервове.
Успіхів усім у цей день і завжди! І дякую, що дочитали до цього місця!

Post a comment in response:

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.