ryanrothaarig: (Default)
[personal profile] ryanrothaarig
Оригинал взят у [livejournal.com profile] tala_tarasenko в Дозвольте відрекомендувати: книго, це - мої друзі; друзі, це - моя книга
Шановні пані та панове!
По-перше, вітаю всіх із 15 грудня. То й що, що головні новорічні свята позаду? Цілком пристойна собі дата, середина зими, врешті-решт.

По-друге, приблизно в дусі мого улюбленця Льюїса Керрола, дозвольте виступити в ролі церемоніймейстера і познайомити вас: це - моя книга "Зозулята зими"(за визначенням видавництва КСД "гостросюжетний містичний роман" - при всій глибокій повазі й вдячності до "Клубу сімейного дозвілля" не певна, що багато авторів заморочуються і пишуть НЕгостросюжетні містичні твори, але визначення жанру-піджанру - то справа смаку).

Книго, не соромся і привітайся: це - читачі мого Живого Журналу. Не думаю, що стануть ображати.

Оскільки читачі - люди дорослі і, певна, самі зможуть дізнатися про себе все, що захочуть, то більше уваги приділимо книзі. Вона ж бо - ще маленька, тільки на склад видавництва з типографії завезена, до того ж, мій книжковий первісток. Кому, як не мені й набридати усім знайомим розповідями про неї?
Ну, звісно, якщо комусь цікаво буде читати далі, то - ласкаво прошу під кат.
Книга "Зозулята зими", як ви вже побачили на обкладинці, написана мною у співавторстві із Дарою Корній ([livejournal.com profile] rosyanytsya). Якщо для Дари (або ж, за паспортом, Мирослави) це - шоста книга, то для мене - перша.
Певно, мої розумні читачі на цей момент збагнули, що я - та сама Тала Владмирова, чиє прізвище теж є на обкладинці. Так, це - псевдонім, давній до того, під ним зареєстрована на кількох літературних сайтах і під ним же брала участь у різних літературних конкурсах, тож не бачила причини змінювати його задля книги.
Можна було б довго розводити про те, як виник задум, за що у книзі має відповідати мій чудовий співавтор, а за що - я сама, як це - писати, коли один із співавторів мешкає у Запоріжжі, а інший - у Львові, як рукопис поступово, у співпраці із видавництвом, набуває реальних рис книги... Ну й, звісно, про відчуття на кожному етапі авторів. Але боюся опинитися у ролі молодої матусі, яка, бавлячи первістка, схвильовано описує всі подробиці щасливої події, а втомлені гості потай позіхають і відводять очі.

Тож найголовніше.
Добре, що книга вийшла взимку. Вона - справді дуже зимова. І добре, що після свят, бо святкового у ній - ледь на денці. Хоча дивних - "казкових" - персонажів у книзі вистачає.
І як хто захоче запевнити, що то - не містика, а міське фентезі, сперечатись не буду, хоча від самого терміну не у захваті, та й, хвалити Бога, у книзі не з'являються ні красені-вампіри, що одним лише поглядом причаровують гарненьких білявок, а потім урізноманітнюють собі дієту за рахунок закоханих дівчаток, ні відчайдушні вампіроборці, що непомітно захищають звичайних городян від страшної нечисті, ні... одним словом, там багато хто якраз не діє.

І взагалі, деякі із подій "Зозулят зими" цілком могли б трапитись у сусідньому місті. Чи - на сусідній вулиці. Чи - у сусідньому будинку.
Але я щиро зичу всім, щоб нічого подібного і ніколи не траплялось не лише у будинку поруч чи напроти, а навіть - у найвіддаленішому від вас місті...
Схоже на анотацію?
А хто сказав, що "справжня" анотація у книзі  менш пафосна? Хоч, найсмішніше, вона таки відображає одну із сюжетних ліній твору. Хоч там, звісно. є й інші. Навіть любовна лінія... так, досить спойлерити.
Та й ознайомитись як з анотацією, так і зі самою книгою, при бажанні, не так уже й складно: уже зараз її можна замовити через інтернет, а, за запевненями співробітників того ж "КСД", із 20-х чисел цього місяця придбати і в книжкових крамницях.
Перепрошую зв торохтіння. То, як певено давно здогадалися проникливі співрозмовники, нервове.
Успіхів усім у цей день і завжди! І дякую, що дочитали до цього місця!

Profile

ryanrothaarig: (Default)
ryanrothaarig

March 2014

S M T W T F S
      1
2 345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 20th, 2017 08:48 am
Powered by Dreamwidth Studios